Podsumowanie rozgrywek młodzieżowych

Drużyny młodzieżowe

1. Juniorzy.

Drużyna prowadzona przez trenera Mikolasza zakończonąrundęmoże uznaćza bardzo udaną. Pierwszą rundę drużyna zakończyła na pierwszym miejscu i awansowała do grupy mistrzowskiej po odniesieniu 4 zwyciestw i jednym remisie.

W grupie mistrzowskiej rozegraliśmy 2 mecze odnosząc 1 porażkęi 1 zwyciestwo. Przed rundą wiosenna jesteśmy na trzecim miejscu z szansami walki o mistrzostwo Podokęgu Tychy.

Najlepszym zawodnikiem rundy uznano Adriana Stachurę najwiekszym odkryciem bramkarza Tomasza Szkudło.

Najwiecej goli zdobyli :

Stachura 7, M. Wysocki 5, Drąg 3, Szoen 3, Żaczek 2, Raszka 2, Woźniak 1, Hasnik 1, Nowrotek 1.

2.Trampkarze

Drużyna prowadzona przez trenera Nygę uzyskała średni wynik (dostateczny plus) zajmując trzecie miejsce w swojej grupie jednakże mogło być znacznie lepiej. Przegrane mecze w końcówce w Mizerowie i niespodziewanie z Bojszowami i minimalnie w Kryrach zaważyły o takim miejscu w tabeli.

Najlepszym zawodnikiem uznano Mateusza Grabowskiego natomiast najwiekszym odkryciem Mateusza Waciengę.

Najwiecej goli zdobyli - Michalak 9, Grabowski 5, Kroczek 4, Syrek 1, Majewski 1.

3. Młodziki

Drużyna prowadzona przez trenera Roszak razem trenerem Rafałem Kaczmarczykiem i prezesem zanotowała bardzo dobry wynik w tej rundzie zdobywając 3 miejsce w tabeli. Zważywszy na fakt że niektórzy zawodnicy trenuja dopiero 3-4 miesiace i występuje duzo łodszych zawodników z rocznika 2005 i 2006 chłopcy zagrali bardzo dobrze.

Najlepszym zawodnikiem Kacpra Dużego natomiast największym odkryciem był bramkasz Mariusz Żogała.

Najlepsi strzelcy - Skitek 5, Trzonek 4, Duży 2, Sz. Targiel 2, J. Kiszka 1, M. Kiszka 1, Skrabaka 1,Jurek 1. Królem asyst został kKcper Duży.

4. Żaki

Najmłodsza drużyna JUWe prowadzona przez trenera Roszaka zanotowała najlepsze wyniki z wszystkich drużyn. Zdobycie 2 miejsca w grupie odnosząc 14 zwycięstw, 1 remis i tylko 3 porażki w stosunku bramek 123-32 pokazują ze praca z młodzieżą przynosi bardzo dobre efekty.

Strzelcy goli - Skitek 27, Piszczek 19, Piekorz 17, Stolorz 15, Świerczyński 10, Szandar 9, Ciasto 7 (bramkarz)Żogała 6, Knieczny 5, Nycz 3, Smejkal 1. Królem asysyt zostali Piszczek 27, Skitek 15, Szandar 14, Żogała 13, Piekorz 12, Stolorz 10, Nycz 8, Ciasto 6, Smejkal 4, Konieczny 4, Świerczyński 2, Bizacki 1, Burzawa 1.

Brawo dla całej grupy a w szczególności dla najmłodszych (Świerczyński 2007, Burzawa 2007 i Janota 2008)